Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Zastępstwo: opieka nad 85 letnim Seniorem, 1400 euro/miesiąc

okolice Moguncji

Nasz podopieczny:

Pan Sven ma 85 lat. Porusza się przy rollatorze (potrzebuje asekuracji). Choruje na nadciśnienie, jest inkontynentny. Mentalnie sprawny, czasem zdarza mu się o czymś zapomnieć. Potrzebuje pomocy w utrzymaniu prawidłowej higieny oraz przy ubieraniu. Lubi czasem wybrać się na spacer z Opiekunem, jednak wyłącznie w okolicy domu.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka w domu wraz ze swoją w pełni sprawną żoną. Pani zazwyczaj gotuje. W okolicy mieszka ich córka, często odwiedza rodziców. Dla Opiekunki zapewniony dostęp do TV, radia oraz internetu. Nieopodal domu znajdują się sklepy spożywcze.

Obowiązki:

- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie, higiena, zmiana pieluchomajtek),
- dbanie o dobre samopoczucie seniora, aktywizowanie podopiecznego
- robienie zakupów.

Wymagania:

- język niemiecki na poziomie dobrym, - miłe usposobienie, - doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

Oferujemy:

- stawka 1400 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.