Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Stałe zlecenie: opieka Seniorki w Niemczech, 1250 euro/miesiąc

Stuttgart

Nasz podopieczny:

Pani Lotta ma 89 lat. Podopieczna choruje na osteoporozę, nadciśnienie oraz z powodu problemów żołądkowych, musi trzymać ścisłą dietę. Pani porusza się przy rollatorze lub na wózku (bez transferu, przesiada się sama). Jest kontynentna, korzysta z krzesła toalety. Seniorka jest mentalnie sprawna, lubi przebywać na zewnątrz. Jest osobą pogodną, kulturalną i łatwo nawiązuje kontakty.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym w spokojnej dzielnicy Stuttgartu. W tym samym domu mieszka jej rodzina. Do dyspozycji Opiekunki jest pokój i kuchnia na piętrze, łazienkę dzieli ona z podopieczną. W domu są dwa koty, jednak należą one do córki pani Lotty, Opiekunka się nimi nie zajmuje.

Obowiązki:

- gotowanie dla siebie i podopiecznej,
- utrzymywanie porządku w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie i podopieczną,
- pomoc w utrzymaniu higieny osobistej,
- pomoc w ubieraniu,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy z osobami starszymi, - komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - kultura osobista, - tolerowanie zwierząt domowych, - mile widziany brak nałogów, - mile widziane referencje z poprzednich zleceń.

Oferujemy:

- stawka 1250 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.