Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Sprawdzone zlecenie – opiekunka z komunikatywnym niemieckim, 1200 euro/miesiąc

Krefeld

Nasz podopieczny:

Pani Martina ma 90  lat. Podopieczna jest sprawna mentalnie, jednak z powodu podeszłego wieku, potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, w tym również w poruszaniu się. Lekko niedowidzi oraz niedosłyszy. Na co dzień seniorka korzysta z rollatora. Pani jest kontynentna, samodzielnie korzysta z toalety. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka  sama w mieskzaniu w bloku. Jej córki mieszkają w tym samym mieście. W razie potrzeby, są pomocne. Często ktoś odwiedza podopieczną. Opiekunka ma własny pokój, resztę pomieszczeń dzieli z podopieczną. W domu jest internet oraz Tv.

Obowiązki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- robienie zakupów,
- pomoc w ubieraniu,
- pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny ciała,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:

- język niemiecki na poziomie komunikatywnym, - doświadczenie w pracy z osobą starszą, - mile widziane referencje, - brak nałogów.

Oferujemy:

- stawka 1200 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.