Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Sprawdzone zlecenie: opieka nad starszą Panią, 1250 euro/miesiąc

Filderstadt

Nasz podopieczny:

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące

Opis zlecenia:
Pani Frieda ma 87 lat. Seniorka przeszła wylew, jednak mimo to jest względnie mobilna – porusza się przy rollatorze. Pani jest kontynentna, sama korzysta z toalety oraz sama dba o swoją higienę osobistą. Podopieczna potrzebuje pomocy we wstawaniu.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w dużym domu – ma oddzielne mieszkanie, jej rodzina mieszka za ścianą. Opiekunka ma zapewniony własny pokój z dostępem do internetu.

Obowiązki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- pomoc we wstawaniu,
- pomoc w higienie (opcjonalnie, w razie potrzeby),
- towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - brak nałogów (warunek konieczny).

Oferujemy:

- stawka 1250 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.