Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Sprawdzone zlecenie: opieka nad panią Liselotte, 1300 euro/miesiąc

Recklinghausen

Nasz podopieczny:

NUMER ZLECENIA: 1/12632/2018

Miejsce zlecenia: Recklinghausen
Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące

Opis zlecenia:
Pani Lisetotte ma 78 lat. Podopieczna cierpi na lekką demencję, cukrzycę a także ma problemy ze słuchem i wzrokiem. Pani jest półkontynentna – nosi wkładki, korzysta również z krzesła toaletowego. Podopieczna jest mobilna – porusza się przy rollatorze, ma do dyspozycji wózek. W pielęgnacji ciała seniorki pomaga Pflegedienst.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu wielorodzinnym. Opiekunka ma własny pokój z dostępem do mediów (internet, Tv i radio) wraz z oddzielną łazienką. Na miejscu mieszka dwóch synów Seniorki – pomagają w robieniu zakupów.

Obowiązki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego (pomieszczenia zajmowane przez siebie i podopieczną),
- pomoc w higienie i pielęgnacji ciała,
- pomoc w ubieraniu,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:

- komunikatywny niemiecki, - cierpliwość i empatia, - doświadczenie w pracy z osobą chorą.

Oferujemy:

- stawka 1300 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.