Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Praca w DE, opieka z transferem, 1200 euro/miesiąc.

Mühlhausen

Nasz podopieczny:

Pani Leonie (88 lat, 150 cm, 48 kg) jest osobą leżącą, inkontynentną, niedosłyszy oraz ma problemy z wymową. Jest spokojna, dużo czasu w ciągu dnia przesypia. Jest na specjalnej diecie, której należy ściśle przestrzegać. Ma problemy z nadciśnieniem oraz choruje na astmę. Poza domem porusza się na wózku inwalidzkim. Dwa razy dziennie przychodzi pielęgniarka.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka wraz z rodziną w domu jednorodzinnym, blisko centrum miasta. Opiekunka ma własny pokój i łazienkę, znajdujące się na piętrze. Ma zapewniony dostęp do internetu oraz TV. Rodzina podopiecznej jest do dyspozycji Opiekunki, w razie zaistniałaby taka potrzeba. Opiekunka ma wolne dwie niedziele w miesiącu.

Obowiązki:

- dbanie o porządek w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie, oraz w pokoju podopiecznej,
- pomoc w jedzeniu,
- pomoc w pielęgnacji ciała, mycie,
- zmiana pieluchomajtek.

Wymagania:

- dostateczna znajomość języka niemieckiego, - brak nałogów (warunek konieczny), - doświadczenie z osobami chorymi i starszymi, - oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

Zapewniamy: - stawka 1100 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.