Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Praca w charakterze Opiekunki osób starszych w Niemczech, 1100 euro/miesiąc.

Wedel (20 km od Hamburga)

Nasz podopieczny:

Pani Theresa ma 86 lat, cierpi na demencję oraz ma problemy ze wzrokiem i słuchem, cierpi z powodu problemów z trawieniem. Jest mobilna (w domu jak i na zewnątrz), jednak należy ją asekurować, kontynentna. Pani Theresa musi przestrzegać ściśle określonej diety. Należy jej pomagać w codziennym funkcjonowaniu.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w centrum miasta. Nieopodal mieszka jej syn, który odwiedza podopieczną kilka razy w tygodniu. Jest on do dyspozycji Opiekunki w razie potrzeby pomocy. Opiekunka ma własny pokój, łazienkę i kuchnię dzieli z podopieczną. Ma zapewniony dostęp do Tv i internetu.

Obowiązki:

- dbanie o porządek w gospodarstwie domowym,
- robienie zakupów, przygotowywanie posiłków,
- pomoc w higienie,
- pomoc w ubieraniu,
- towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

- min. podstawowa znajomość języka niemieckiego, - zaangażowanie w obowiązki, - czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

- stawka 1100 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.