Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Praca dla Opiekuna w Niemczech, 1200 euro/miesiąc

Witten

Nasz podopieczny:

NUMER ZLECENIA: 4/12008/2018

Miejsce zlecenia: Witten
Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące

Opis zlecenia:
Pan Horst ma 88 lat. Podopieczny cierpi na początki demencji. Poza tym choruje na cukrzycę oraz niewydolność serca. Porusza się przy asekuracji bądź rollatora, na miejscu jest dostępny również wózek. Pan jest kontynentny, pieluchy nosi wyłącznie asekuracyjnie.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym. Przychodzi gosposia – pani gotuje obiad, sprząta i robi zakupy. Opiekun ma do dyspozycji oddzielne mieszkanie z własną łazienką. Na miejscu jest internet.

Obowiązki:

- towarzyszenie podopiecznemu w codziennych czynnościach,
- robienie śniadania i kolacji,
- pomoc we wstawaniu,
- pomoc w codziennej higienie i pielęgnacji ciała.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - zaangażowanie w powierzone obowiązki, - doświadczenie w pracy z osobą chorą i starszą.

Oferujemy:

- stawka 1200 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.