Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Potrzebny opiekun/opiekunka do seniora na wózku inwalidzkim.

Oldenburg

Nasz podopieczny:

Obecnie poszukujemy opiekunki dla pana Helmuta (72 l.) , który mieszka wraz ze swoją żoną. Żona jest w pełni sprawa fizycznie i umysłowo, pracuje od 8:00 do 16:00. Senior porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, wstaje jedynie z pomocą. Jest sympatycznym, starszym panem. Bardzo kontaktowy, chętnie gra w szachy.
Warunki mieszkaniowe:
Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym dwupiętrowym, posiadają również wielki ogród. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z oddzielną łazienką, jest również dostęp do internetu. Podopieczni posiadają psa, codziennie wychodzą z nim na spacer.

Obowiązki:

Opiekunka będzie głównie pomagać w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robić zakupy oraz przygotowywać posiłki. Podopieczny potrzebuje pomocy przy ubieraniu się/rozbieraniu oraz przy transferze.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka, - doświadczenie z osobami chorymi i starszymi, - oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki, - mile widziane referencje oraz prawo jazdy.

Oferujemy:

- stawka 1300 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.