Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Poszukujemy Opiekunki z komunikatywnym niemieckim, 1250 euro/miesiąc

Brema

Nasz podopieczny:

Nasza podopieczna - Pani Laura ma 98 lat. Korzysta z chodzika, choruje na zaburzenia rytmu serca, przewlekłe biegunki, demencję i depresję, ma również problemy z nietrzymaniem moczu.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w bloku (III piętro, jest winda) w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum Bremy. Jej rodzina mieszka w tym samym mieście, często odwiedza Seniorkę. Opiekunka ma zapewniony dostęp do mediów (Tv, internet), ma oddzielny pokój, łazienkę dzieli z podopieczną.

Obowiązki:

Do zadań opiekuna należą obowiązki domowe, czyli gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy, sprzątanie, a także obowiązki opiekuńcze: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, wsparcie przy myciu, pomoc podczas jedzenia, zmiana pieluchomajtek

Wymagania:

- doświadczenie w pracy z osobami starszymi, - komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- stawka 1250 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.