Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Poszukujemy Opiekunki dla pani Sophie, 1350 euro/miesiąc.

Brema

Nasz podopieczny:

Opis zlecenia:

Pani Sophie ma 89 lat (152 cm, 56 kg). Ma problemy z nadciśnieniem. Ponadto choruje na cukrzycę, reumatyzm oraz osteoporozę. Jest inkontynentna. Potrzebuje pomocy w jedzeniu i przy utrzymywaniu prawidłowej higieny ciała. Dwa razy dziennie przychodzi pielęgniarka.

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczna mieszka sama w dużym mieszkaniu na pierwszym piętrze w bloku z windą, mieszczącym się w okolicy z dobrym dostępem do centrum miasta. Opiekunka ma do dyspozycji całe mieszkanie (trzy pokoje, z czego jeden zajmuje podopieczna). W mieszkaniu jest zapewniony dostęp do mediów. Rodzina pani Sophie mieszka w tym samym mieście, odwiedza podopieczną kilka razy w tygodniu.

Obowiązki:

Obowiązki opiekuna:

- ubieranie,

- zmiana pielucho – majtek,

- pomoc w jedzeniu,

- pomoc w myciu oraz czynnościach toaletowych,

- towarzyszenie w wizytach lekarskich,

- prowadzenie domu: sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie, pranie.

Wymagania:

- brak nałogów, - komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - mile widziane referencję oraz czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zapewniamy: - stawka 1350 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.