Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Poszukujemy Opiekunki dla pani Giseli, 1200 euro/miesiąc.

Wuppertal

Nasz podopieczny:

Opis zlecenia:
Pani Gisela ma 89 lat. Przeszła udar, ponadto cierpi na nadciśnienie i demencję. Podopieczna jest inkontynentna – korzysta z pielucho-majtek. Jest mobilna, jednak należy ją asekurować na schodach. Pani woli przebywać w domu, nie przepada za wychodzeniem na zewnątrz.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w bloku na czwartym piętrze (jest tam winda). Opiekunka ma własny pokój, łazienkę i kuchnię dzieli z podopieczną. W mieszkaniu jest zapewniony dostęp do Internetu i TV.

Obowiązki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- pomoc w higienie osobistej i pielęgnacji ciała,
- pomoc w ubieraniu/rozbieraniu,
- zmiana pielucho-majtek,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:

- język na poziomie komunikatywnym, - doświadczenie w pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi, - zaangażowanie w powierzone obowiązki, - osoba niepaląca, - mile widziane są prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zapewniamy: - stawka 1200 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.