Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Poszukujemy chętnych do opieki nad panią Trude, 1250 euro/miesiąc.

Albbruck

Nasz podopieczny:

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące

Opis zlecenia:
Pani Trude ma 84 lata (160 cm, 50 kg). Porusza się za pomocą rolatora i potrzebuje drobnej pomocy przy wstawaniu. Podopieczna jest inkontynentna w zakresie moczu, nosi pieluchomajtki. Pani cierpi na zespół Parkinsona oraz początki Alzheimera, mimo to jest osobą spokojną i ciepłą.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym wraz z rodziną (Seniorka zajmuje parter). Opiekunka ma zapewniony własny pokój oraz oddzielną toaletę; dostęp do mediów – internet i Tv. Zakupy robi ktoś z rodziny. Czas wolny – codziennie w godzinach 13 – 15.00, wówczas zawsze ktoś jest w domu.

Obowiązki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego (parter),
- pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny ciała,
- zmiana pielucho – majtek,
- pomoc w ubieraniu.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi, - miłe usposobienie, - cierpliwość i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

- stawka 1250 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.