Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Pani Teresa z Hamburga potrzebuje wsparcia opiekunki.

Hamburg

Nasz podopieczny:

Nasza podopieczna to Pani Teresa (82 l.). Cierpi na demencję, przez co jest czasami rozkojarzona i zapominalska. Ma również problemy z zasypianiem.
Warunki mieszkaniowe:
Pani Teresa mieszka sama w dużym mieszkaniu w samym centrum miasta, do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój z TV, dostęp do internetu, łazienka wspólna z seniorką.

Obowiązki:

Głównie to obowiązki domowe, tzn.: gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy oraz sprzątanie. Dodatkowo są to obowiązki opiekuńcze: wszelkiego rodzaju pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu, a także czuwanie przy Pani w nocy.

Wymagania:

Od kandydatek wymagamy dobrej znajomości języka oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy:

Zapewniamy: - stawka 1200 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.