Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Pani Frieda potrzebuje Opiekunki , 1400 euro/miesiąc.

Lisberg

Nasz podopieczny:

Opis zlecenia:

Seniorka (83 lata) choruje na nadciśnienie, reumatyzm oraz ma problemy ze słuchem. Podopieczna stara się poruszać sama, jednak potrzebuje asekuracji w razie jeśli zajdzie taka potrzeba. Jest bardzo otwarta na kontakt z drugą osobą, lubi przebywać na świeżym powietrzu.

Warunki mieszkaniowe:

Pani Frieda mieszka wraz z rodziną w 2-piętrowym domu w niedużej miejscowości. Okolica jest spokojna. Opiekunka mieszka w pokoju na parterze, w pokoju obok znajduje się podopieczna. Opiekunka ma oddzielne wejście do domu, kuchnię i łazienkę, które dzieli z podopieczną. Na piętrze zamieszkuje syn podopiecznej z żoną, którzy są do dyspozycji Opiekunki w razie potrzeby. Zapewniony dostęp do internetu i TV.

Obowiązki:

Obowiązki opiekuna:

- Pomoc w jedzeniu,

- Pomoc w kąpieli/prysznicu,

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu,

- Towarzyszenie podopiecznej w wizytach u lekarza,

- Gotowanie, sprzątanie oraz robienie zakupów dla siebie i podopiecznej.

Wymagania:

- gotowość podjęcia pracy na 2 miesiące, - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w pracy z osobą starszą, - zaangażowanie w wykonywaną pracę, - mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zapewniamy: - stawka 1400 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.