Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Pani Angela potrzebuje Opiekunki, 1200 euro netto/miesięcznie.

Burghausen

Nasz podopieczny:

Seniorka (86 lat) choruje na demencję oraz ma lekką depresję. Pani Angela cierpi również na reumatyzm i osteoporozę, przez co ma problemy z poruszaniem się. Zarówno w domu, jak i na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna ma problemy z nietrzymaniem moczu, nosi pieluchomajtki. Co dwa dni przychodzi pielęgniarz.

Warunki mieszkaniowe:
Pani Angela mieszka sama w domu na obrzeżach Burghausen. Jej rodzina odwiedza ją raz w tygodniu, zaopatrując gospodarstwo domowe w środki czystości oraz dostarcza środki na wyżywienie Opiekunki i podopiecznej. Opiekunka ma do dyspozycji cały dom, ma własny pokój, łazienkę dzieli z podopieczną. Zapewniony dostęp do tv i internetu.

Obowiązki:

- Gotowanie oraz pomoc w jedzeniu,
- Pomoc w czynnościach toaletowych oraz przy kąpieli,
- Zmiana pielucho – majtek,
- Wsparcie i asekuracja w przejściu z wózka na łóżko,
- Pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu,
- Utrzymanie domu w czystości, pranie oraz robienie zakupów.

Wymagania:

Kobieta z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Od kandydatek oczekujemy również dobrego stanu zdrowia. Dodatkowym atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B i gotowość do jazdy autem na terenie Niemiec. Poszukujemy zaangażowanej w wykonywane obowiązki, kontaktowej opiekunki.

Oferujemy:

Zapewniamy: - stawkę 1200 euro netto/miesięcznie, - legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą, - bardzo wysoki ZUS (składki od 4443 zł brutto), - zorganizowany i opłacony przejazd do i z Niemiec, - wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy, - możliwość pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie, - stałą opiekę konsultantów.