Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim, 1250 euro/miesiąc

Berlin

Nasz podopieczny:

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące

Opis zlecenia:
Pan Ernest ma 82 lata. Podopieczny cierpi na lekką demencję, porusza się przy pomocy rollatora. Podopieczny jest inkontynentny w zakresie moczu, nosi pieluchomajtki. Nie ma większych problemów zdrowotnych, jednak z racji wieku, bywa osłabiony. Potrzebuje pomocy głównie przy myciu i ubieraniu, zresztą czynności stara się radzić sobie sam. Senior woli spędzać czas w domu, nie przepada za wychodzeniem na zewnątrz.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny jest osobą samotną – jego syn przebywa za granicą. Senior mieszka na pierwszym piętrze w kamienicy w spokojnej okolicy miasta. Opiekunka ma zapewniony własny pokój, resztę pomieszczeń dzieli z podopiecznym. W mieszkaniu jest internet, Tv oraz radio. W tym samym mieście mieszka kuzynka pana Ernesta, która odwiedza go raz w tygodniu.

Obowiązki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- robienie zakupów,
- pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny,
- zmiana pieluchomajtek,
- pomoc w ubieraniu,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - empatia, - doświadczenie w pracy z osobą starszą, - mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- stawka 1250 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.