Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opiekunka z dostatecznym niemieckim, 1000 euro/miesiąc

Frankfurt nad Menem

Nasz podopieczny:

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące

Opis zlecenia:
Pani Maria jest 100 letnią Seniorką. Porusza się przy pomocy rollatora, poza tym pani ma lekkie problemy ze wzrokiem (nosi okulary) oraz ze słuchem (aparat słuchowy). Pani Maria jest inkontynentna. Potrzebuje lekkiej pomocy w codziennych czynnościach oraz towarzystwa.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama we Frankfurcie nad Menem. Opiekunka ma zapewniony własny pokój z dostępem do internetu. Resztę pomieszczeń dzieli z podopieczną.

Obowiązki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- robienie zakupów,
- pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny (zmiana pieluchomajtek),
- towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:

- dostateczna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w pracy z osobą starszą, - cierpliwość i empatia.

Oferujemy:

- stawka 1000 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.