Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opiekunka z dobrym niemieckim do osoby leżącej, 1500 euro/miesiąc

okolice Kolonii

Nasz podopieczny:

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące

Opis zlecenia:
Pani Katherine (150 cm, 47 kg) ma 94 lata i jest osobą leżącą. Pani jest sparaliżowana po wylewie. Inkontynenta, ma problemy ze słuchem i wzrokiem, mentalnie bywa zagubiona. Jest osobą wycofaną, mało się odzywa. Poza tym choruje na nadciśnienie. Pani lubi przebywać na zewnątrz, w przydomowym ogrodzie (wówczas należy ją transferować na wózek). Co drugi dzień przychodzi pielęgniarka.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka u swojej wnuczki w dużym domu z ogrodem blisko Kolonii. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój i łazienkę oraz - jeśli chce, może korzystać z letniej kuchni. Zapewniony dostęp do internetu oraz Tv. W domu znajduje się mały piesek, należący do wnuczki seniorki, Opiekunka się nim nie zajmuje.

Obowiązki:

- dbanie o porządek w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie i podopieczną,
- przygotowywanie posiłków dla siebie i podopiecznej,
- mycie podopiecznej w łóżku oraz pielęgnacja ciała,
- karmienie,
- zmiana pieluchomajtek,
- obracanie osoby leżącej i zapobieganie odleżynom,
- ubieranie,
- transfer na wózek.

Wymagania:

- język niemiecki na poziomie dobrym, - doświadczenie w pracy z osobami chorymi i leżącymi, - brak na łogów (warunek konieczny), - zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

- stawka 1500 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.