Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opiekunka dla Pani Steffi, Wormacja, 1300 euro/miesiąc.

Worms

Nasz podopieczny:

Nasza podopieczna, pani Steffi ma 91 lat, jednak wciąż jest osobą względnie samodzielną. Porusza się za pomocą chodzika lub przy wsparciu drugiej osoby. Seniorka ma problemy sercowo – naczyniowe, lekko niedosłyszy oraz bywa nieco zapominalska. Bardzo lubi towarzystwo oraz spędzanie czas na świeżym powietrzu, o ile pozwala jej na to samopczucie. Stara się sama jeść, jest kontynentna, wymaga pomocy podczas mycia.

Warunki mieszkaniowe:

Pani Steffi mieszka sama w kamienicy na parterze nieopodal centrum miasta. Jej rodzina mieszka w tym samym mieście, często odwiedza podopieczną. Opiekunka ma własny, przestronny pokój, łazienkę i kuchnię dzieli z podopieczną. W mieszkaniu zapewniony jest dostęp do tv i internetu. Tuż obok kamienicy znajduje się sklep spożywczy oraz zakład fryzjerski.

Obowiązki:

  • pomoc w ubieraniu,

  • pomoc w myciu oraz pielęgnacja ciała,

  • gotowanie i prowadzenie domy

  • towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego, brak nałogów, doświadczenie w pracy z osobami w podeszłym wieku.

Oferujemy:

Stawkę 1300 euro netto/miesiąc, bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), wysokie składki ZUS, możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, pomoc prawną, językową i medyczną.