Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opiekunka dla pana Reinera, 1300 euro/miesięcznie.

Stuttgart

Nasz podopieczny:

Opis  zlecenia:  Pan Reiner (82 lata) mieszka sam w bloku na parterze (jest winda). Jest mentalnie sprawny. Po domu porusza się przy balkoniku, na zewnątrz wybiera wózek inwalidzki. Ma problemy z nadciśnieniem, cierpi również na astmę oraz jest inkontynentny. Ma duże poczucie humoru, lubi wychodzić na zewnątrz. Co drugi dzień przychodzi pielęgniarka.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka sam na obrzeżach miasta, w centrum mieszka jego syn, który regularnie odwiedza pana Reinera. Opiekunka ma zapewniony własny pokój, dostęp do mediów (TV, radio, internet). Łazienkę oraz kuchnię dzieli z podopiecznym.

Obowiązki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pranie),
- pomoc w utrzymaniu higieny, zmiana pielucho-majtek,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach,
- towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

- minimum komunikatywna znajomość języka, - miłe usposobienie, cierpliwość, - prawo jazdy kat. B (warunek konieczny), - doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

Oferujemy:

Zapewniamy: - stawka 1300 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.