Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opiekunka dla Pana Aloisa, 1250 euro netto/miesięcznie.

Augsburg

Nasz podopieczny:

Opieki oraz wsparcia potrzebuje pan Alois (78 l.). Podopieczny choruje na nowotwór. Jest słaby, dlatego porusza się przy pomocy balkonika lub drugiej osoby. Senior jest w dobrej kondycji psychicznej.  Mimo choroby charakteryzuje go ogromna pogoda ducha. Chętnie prowadzi długi rozmowy.

Warunki mieszkaniowe:
Pan Alois mieszka sam w domu w miejscowości nieopodal miasta Augsburg. Opiekunka ma własny pokój, kuchnię i łazienkę dzieli z podopiecznym. W domu są media: internet, TV, radio. W Augsburg oraz w okolicy ma on krewnych, którzy często odwiedzają podopiecznego. Z uwagi na wizyty, Opiekunka ma zapewniony cały jeden dzień wolny w ciągu weekendu, zazwyczaj sobotę. W domu znajduje się jeszcze duży, łagodny pies.

Obowiązki:

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie prowadzenie gospodarstwa domowego: przyrządzanie posiłków, pranie, prasowanie oraz sprzątanie.
Opiekunka również musi towarzyszyć seniorowi i wspierać go w codziennym życiu. Pan Jonas potrzebuje pomocy w czynnościach toaletowych oraz zdarza mu się często wychodzić z domu i korzystać z wydarzeń kulturalnych.

Wymagania:

Oczekujemy doświadczenia w pracy z osobami chorymi i w podeszłym wieku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z osobami chorymi na nowotwór), dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące. Chęć do pracy z osobą potrzebującą pomocy. Otwartość i zaangażowanie. Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zapewniamy: - stawkę 1250 euro netto/miesięcznie, - bardzo wysokie składki do ZUS, - legalne zatrudnienie w polskiej firmie- jedna czytelna umowa, - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, - fachową opiekę konsultantów przez okres trwania kontraktu, - zorganizowany przejazd do i z Niemiec.