Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opiekun/ka dla Pana Albrechta, 1300 euro, Niemcy

Geilenkirchen

Nasz podopieczny:

Podopieczny: Pan Albrecht, 81 lat, 65 kg, 184 cm.

Podopieczny niedawno stracił wzrok, ma problemy z nadciśnieniem, mentalnie sprawny, kontynentny, mobilny. Mieszka w majątku ziemskim, obok ruiny zamku; są konie, pies owczarek niemiecki; jest internet; rodzina arystokratyczna, często odwiedzają pana Albrechta; podopieczny aktywny i bardzo zorientowany w terenie, mimo swojej niepełnosprawności ma czynne prawo jazdy.

Obowiązki:

Do głównych zadań Opiekuna/Opiekunki należeć będą:

- pomoc w ubieraniu,

- towarzyszenie przy myciu, golenie,

- prowadzenie gospodarstwa domowego.

Wymagania:

To, czego oczekujemy: - dobrej znajomości języka niemieckiego, - doświadczenia w opiece nad osobą starszą, - empatii i chęci pracy z osobą starszą.

Oferujemy:

Pracę w firmie, która działa z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku w oparciu o jedną, prostą umowę. Składki do ZUS na poziomie nawet przeciętnej krajowej Wysokie premie za polecenie opiekuna lub klienta Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony. Stawka: 1300 euro netto/miesięcznie