Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opiekun osoby starszej w Marburg

Marburg

Nasz podopieczny:

Pani Frieda ma 81 lat, waży 62kg i ma 162cm wzrostu.

Nie wstaje z łóżka więc konieczne jest dbanie o to aby nie robiły się odleżyny, jest odżywiana sondą.

Obowiązki:

Czynności związane z opieką na podopiecznym:

  • zmiana pielucho-majtek
  • kąpanie
  • czynności pielęgnacyjne

Czynność związane z prowadzeniem domu to:

  • gotowanie
  • robienie zakupów
  • sprzątanie
  • jazda samochodem na terenie Niemiec

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i schorowanymi.
  • Czynne prawo jazdy
  • Empatia, cierpliwość, otwartość na potrzeby drugiego człowieka

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie
  • Jasne zasady współpracy
  • Wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej)
  • Możliwość wyboru współpracy na warunkach polskich lub niemieckich
  • Wynagrodzenie miesięczne: 1250 euro netto