Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opiekun dla Seniorki z Ulm (nr ref 6941)

Ulm

Nasz podopieczny:

Podopieczna mieszka w miejscowości Ulm, cierpi na demencję,  jest po zawale serca i porusza się za pomocą rolatora. Pani Maria ma niedosłuch w wyniku którego nosi aparat słuchowy. Podopieczna przesypia noce, udaje się samodzielnie do toalety, lubi rozmawiać i czytać książki.

Obowiązki:

Do zakresu obowiązków opiekunki/opiekuna należy:

  • pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych (podczas mycia,
  • ubierania/rozbierania,
  • kremowania ciała,
  • towarzyszenie podczas wizyt u lekarzy,
  • spacerów i wspólne spędzanie z nią czasu,
  • prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy)

Wymagania:

Znajomość języka na poziomie dobrym

Doświadczenie w pracy z opiekuna osób starszych

Brak nałogów

Mile widziane czynne prawo jazdy

Chęć pracy z osobą potrzebującą wsparcia

Oferujemy:

Opłacone składki ZUS od przeciętnej krajowej

Zorganizowany przejazd do i ze zlecenia

Jedną, czytelną umowę i jasne warunki współpracy

Stała opieka konsultantów podczas zlecenia