Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opiekun dla pani Rosemarie (82 lata)

Mannheim

Nasz podopieczny:

Pani Rosemarie ma Alzhaimera, nadciśnienie tętnicze oraz problemy z słuchem. Poszukujemy ciepłej i cierpliwej osoby, która obdarzy podobpieczną życzliwości i wesprze w codziennych czynnościach.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków należy:

  • Sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów
  • Jazda samochodem
  • Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
  • Pomoc przy higienie ciała
  • Pomoc przy jedzeniu
  • Zmiana pielucho-majtek

Wymagania:

Znajomość języka na poziomie dobrym

Doświadczenie w pracy z osobami starszymi

Czynne prawo jazdy

Empatia i chęć pomocy drugiemu człowiekowi

Oferujemy:

Współpracę z firmą o wieloletnim doświadczeniu i ugrungowanej pozycji na rynku

Jasne zasady współpracy

Wysokie składki do ZUS

Stałą opieke konsultantów podczas odbywania zlecenia

Wynagrodzenie miesięczne: 1300 euro netto