Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opiekun dla pana Tobiasa z Saarbrücken (nr ref 8057)

Saarbrücken

Nasz podopieczny:

Poszukujemy opiekunki bądź opiekuna dla pana Tobias, mieszkającego na obrzeżach miasta Saarbrücken.

Pan Tobiasma 80 lat, choruje na Parkinsona, ma trudności w poruszaniu się. Pan ma częściową inkontynencję i używa pieluchomajtek, może się zdarzyć, że będzie potrzebował pomocy w dojściu do toalety (jest Babyphone). Podopieczny ma problemy ze wzrokiem, słuchem i mową – w zależności od dnia zdarza mu się mówić bardzo niewyraźnie.

Senior cierpi na początki demencji, ale jest osobą przyjazną, szczerą, wrażliwą. Mieszka w domu sam, rodzina odwiedza go regularnie i w razie potrzeby służy opiekunowi pomocą.

Obowiązki:

czynności opiekuńcze:

  • pomoc w ubieraniu/rozbieraniu,
  • pomoc w utrzymaniu higieny ciała (w tym zmiana pieluchomajtek),
  • asystowanie w wizytach lekarskich,
  • wsparcie przy transferze łóżko-wózek,
  • gotowość do wstawania w nocy;

prowadzenie gospodarstwa domowego:

  • zakupy,
  • pranie,
  • sprzątanie,
  • prasowanie,
  • gotowanie

Wyjazd na minimum 2 miesiące, od 04.12.2016

Wymagania:

znajomość j. niemieckiego na poziomie dobrym

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

opiekun może być osobą palącą

mile widziane osoby w wieku: 45-60 lat

Oferujemy:

Opłacone składki ZUS od przeciętnej krajowej

Zorganizowany przejazd do i ze zlecenia

Jedną, czytelną umowę i jasne warunki współpracy

Stała opieka konsultantów podczas zlecenia