Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opiekun dla Pana Huberta (transfer), 1300 euro/miesiąc.

Gransee (70 km od Berlina)

Nasz podopieczny:

Pan Hubert jest osobą leżącą (84 lata, 167 cm, 75 kg). Choruje na demencję, osteoporozę, ma problemy z mówieniem, niedosłyszy, cierpi również na chorobę wieńcową. Na zewnątrz porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, w domu dostępny jest lift. Jest osobą mało towarzyską – woli przebywać w domu. Jest inkontynentny. Raz dziennie przychodzi pielęgniarka.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka sam w dużym domu. Opiekun ma zapewniony własny pokój i oddzielną łazienkę. W domu jest zapewniony dostęp do mediów – Tv, Internet. W domu znajduje się pies.

Obowiązki:

Obowiązki Opiekuna:
- dbanie o porządek w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie i podopiecznego,
- pomoc w utrzymaniu higieny, pielęgnacja ciała,
- pomoc w jedzeniu,
- zmiana pieluchomajtek,
- transferowanie na wózek.

Wymagania:

Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w pracy z osobami starszymi, - umiejętność obsługi liftu.

Oferujemy:

Zapewniamy: - stawka 1300 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.