Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka z transferem, 1300 euro/miesięcznie.

Halle

Nasz podopieczny:

Opis zlecenia:
Pani Trude jest osobą leżącą (86 lat, 152 cm, 70 kg). Jest mentalnie sprawna, nie ma problemów ze snem. Jest inkontynentna, ma problemy ze wzrokiem i słuchem. Poza domem porusza się na wózku. Jest osobą serdeczną, lubiącą pogawędki i oglądanie TV.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama w niedużym, piętrowym domu. Opiekunka ma zapewniony własny pokój, łazienkę i kuchnię dzieli z podopieczną. W domu jest dostęp do TV, radia oraz internetu. Rodzina podopiecznej mieszka w tym samym  mieście, ktoś odwiedza panią Trude 2-3x w tygodniu.

Obowiązki:

- prowadzenie domu: sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów,
- pomoc w jedzeniu,
- pomoc w higienie,
- pomoc w ubieraniu/rozbieraniu,
- zmiana pielucho-majtek.

Wymagania:

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w pracy z ludźmi starszymi i chorymi (mile widziane referencje), - miłe usposobienie, cierpliwość, - brak nałogów.

Oferujemy:

Zapewniamy: - stawka 1300 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.