Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka seniora w okolicach Lubeki, 1250 euro/miesiąc

Selm

Nasz podopieczny:

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące

Opis zlecenia:
Pani Jozephine ma 88 lat i jest sprawna intelektualnie, jednak z uwagi na sztuczne biodra, porusza się przy rollatorze, częściej zaś na wózku (pani przesiada się sama, bez transferu). Podopieczna nosi aparat słuchowy, jest inkontynentna w zakresie moczu (nosi wkładki). Seniorka jest osobą bardzo pogodną i kulturalną, lubi czytać książki.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w dużym domu z ogrodem wraz ze swoim synem i jego żoną. Opiekunka ma do dyspozycji dwa pokoje oraz oddzielną toaletę. W domu zapewniony jest internet oraz Tv i radio.

Obowiązki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego (wyłącznie na parterze, który zajmuje Opiekunka oraz podopieczna),
- przygotowywanie posiłków,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach,
- pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny osobistej,
- pomoc w ubieraniu.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - miłe usposobienie, - kultura osobista, - mile widziane referencje z poprzednich zleceń.

Oferujemy:

- stawka 1250 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.