Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka seniora w okolicach Augsburga, 1300 euro/miesiąc.

okolice Augsburga

Nasz podopieczny:

Podopieczny – pan Karl jest osobą leżącą (82 kg, 172 cm). Potrzebuje pomocy podczas chodzenia i wstawania, najczęściej korzysta z wózka inwalidzkiego. Cierpi na demencję, przez co często jest rozkojarzony i zapominalski. Choruje również na cukrzycę. Dwa razy dziennie przychodzi do niego pielęgniarka. Inkontynentny.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka samotnie nieopodal centrum miasta (parter w bloku). Opiekun ma zapewniony dostęp do Internetu i telewizji. Ma własny pokój, natomiast łazienkę i kuchnię dzieli z podopiecznym.

Obowiązki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- przygotowywanie posiłków,
- pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny,
- zmiana pieluchomajtek,
- transfer na wózek (dostępny lift).

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w pracy z osobami chorymi i starszymi, - referencje z poprzednich zleceń, - opiekun musi być osobą niepalącą.

Oferujemy:

- stawka 1300 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.