Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka oraz pomoc domowa – Niemcy, 1250 euro netto/miesiąc.

okolice Saarbrücken

Nasz podopieczny:

Pani Susanne ma 80 lat, waży 65 kg i ma 170 cm wzrostu. Podopieczna choruje na demencję, ma problemy z koncentracją oraz pamięcią. Pani Susanne ma również problemy z chodzeniem - potrzebuje wsparcia i asekuracji. Seniorka jest inkontynetna.

Warunki mieszkaniowe:
Pani Susanne mieszka sama w niewielkim domu w cichej, zielonej okolicy. Rodzina podopiecznej odwiedza ją w każdy weekend, dzięki czemu Opiekunka ma każda niedzielę wolną. W domu zapewniony dostęp do mediów. Opiekunka ma własny pokój, łazienkę i kuchnię dzieli z podopieczną. Przy domu jest mały pies podopiecznej.

Obowiązki:

Pomoc podopiecznej w jedzeniu, ubieraniu się, pielęgnacji ciała oraz myciu, asekuracja przy przejściu z łóżka na wózek.
Dodatkowo Opiekunka odpowiedzialna będzie za utrzymanie porządku w domu, gotowanie, pranie oraz prasowanie.

Wymagania:

- Gotowość podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące, - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - Dobry stan zdrowia, - Umiejętność samodzielnego planowania pracy, - Karmienie psa.

Oferujemy:

Zapewniamy: - stawkę 1250 euro netto/miesięcznie, - legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą, - bardzo wysoki ZUS (składki od 4443 zł brutto), - zorganizowany i opłacony przejazd do i z Niemiec, - wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy, - możliwość pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie, - stałą opiekę konsultantów.