Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad starszą panią Moniką

Wardenburg

Nasz podopieczny:

Podopieczna porusza się albo za pomocą wózka albo za pomocą chodzika. Jest po udarze, ma lekką depresję związku ze swoją niedołężnością i chorobą nowotworową. Pani Monika potrzebuje wsparcia i cierpliwości ze strony opiekuna.

Obowiązki:

  • przygotowywanie posiłków,
  • sprzątanie,
  • jazda samochodem na terenie Niemiec
  • pomoc przy higienie ciała
  • pomoc przy jedzeniu.

Wymagania:

  • Opiekun musi być osobą z dobrą znajomością języka niemieckiego.
  • Doświadczenie w opiece.
  • Konieczne jest prawo jazdy
  • Empatia, cierpliwość, chęć pomocy innym

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • odprowadzane wysokie składki ZUS,
  • możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
  • zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia

Dobre stawki: do 1350 euro netto