Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Seniorką w Niemczech, 1300 euro/miesiąc

okolice Neustadt in Holstein

Nasz podopieczny:

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące

Opis zlecenia:
Pani Liesel ma 89 lat i cierpi na demencję. Podopieczna choruje również na nadciśnienie oraz ma problemy z sercem. Podopieczna na zewnątrz porusza się na wózku – przesiada się sama, potrzebuje jedynie asekuracji podczas wstawania. Jest kontynentna, jedynie asekuracyjnie nosi wkładki.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka z synem w domu jednorodzinnym. Syn sam sobie gotuje, większość dnia jest nieobecny w domu, ponieważ prowadzi gospodarstwo rolne. Opiekunka ma zapewniony własny pokój z dostępem do mediów.

Obowiązki:

- utrzymywanie porządku w pomieszczeniach użytkowanych przez siebie i podopieczną,
- gotowanie dla siebie i podopiecznej,
- pomoc w ubieraniu,
- pomoc w higienie (prysznic),
- towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:

- język niemiecki na poziomie komunikatywnym, - doświadczenie w pracy z osobami starszymi, - cierpliwość.

Oferujemy:

- stawka 1300 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.