Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Seniorem w Burscheid (nr ref 8124)

Burscheid

Nasz podopieczny:

Poszukujemy opieki dla pana Leona, który mieszka w Burscheid, obok Leverkusen.

Pan ma 84 lata, waży 60 kg i ma 170 cm. Pan mieszka z żoną, która nie wymaga opieki.

Pan Leon choruje na cukrzycę, demencję, zaburzenia rytmu serca, inkontynencję. Ma problemy z chodzeniem.

Opiekunka/opiekun ma do dyspozycji oddzielny, wyposażony pokój z dostępem do internetu.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki/opiekuna należeć będzie:

  • pomoc/wsparcie przy chodzeniu,
  • pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu,
  • ewentualna pomoc w nocy gdy podopieczny się przebudzi.

Gospodarstwo domowe prowadzi się wspólnie z małżonką pana Hansa.

Wymagania:

Znajomość języka na poziomie dobrym,

Doświadczenie w pracy z osobami demencyjnymi,

Empatia i chęć do pracy z osobą starszą

Oferujemy:

Opłacone składki ZUS od przeciętnej krajowej

Zorganizowany przejazd do i ze zlecenia

Jedną, czytelną umowę i jasne warunki współpracy

Stała opieka konsultantów podczas zlecenia