Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad parą Seniorów (78 i 79 lat)

Worms

Nasz podopieczny:

Praca w Worms od zaraz u Pana Friedrich i Pani Marii.

Pan Friedrich cierpi na Alzhaimera, natomiast pani Maria ma problemy ze słuchem i inkontynencję. Jest bardzo spokojną starszą panią.

Starsi państwo mieszkają na spokojnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Blisko domu znajdują się sklepy, punkty usługowe i apteka. Miejsce to sprzyja spacerom (dużo zieleni)

Obowiązki:

  • czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze
  • prowadzenie domu,
  • gotowanie
  • robienie zakupów.

Wymagania:

  • znajomość języka na poziomie dobrym,
  • doświadczenie w pracy z osobami starszymi
  • mile widziane czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Opłacone składki ZUS od przeciętnej krajowej

Możliwość wyboru pracy na warunkach polskich lub niemieckich

Stała opieka konsultantów podczas zlecenia

Wynagrodzenie miesięczne: 1315 euro netto