Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panią Susanne z Aumuehle

Aumuehle koło Hamburga

Nasz podopieczny:

Pani Susanne choruje na Alzheimera oraz demencję, więc ma problemy z pamięcią i podstawowymi obowiązkami domowymi dlatego potrzebuje pomocy. Cierpi również na depresję, inkontynencję oraz nadciśnienie.

Obowiązki:

Pani Susanne w jesieni swojego życia potrzebuje zrozumienia i cierpliwości. Niezbędna jest również pomoc w obowiązkach pielęgnacyjnych oraz w prowadzeniu domu i przygotowywaniu posiłków.

Wymagania:

Poszukujemy osób, których znajomość języka jest na poziomie dostatecznym - dobrym  oraz, które mają doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

Pracę w firmie, która działa z powodzenie od wielu lat na polskim rynku.

Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.

Stawka: 1200 euro netto/miesięcznie