Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Marią, 1300 euro/miesięcznie

Numer referencyjny: 2/13269/2019/G

Miejsce pracy: Tettnang

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Tettnang
Data wyjazdu: 09.05.2019
Preferowany czas zlecenia: dłużej niż 3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dostateczny

Opis zlecenia:
Pani Maria ma 86 lat. Seniorka jest po operacji kości udowej i potrzebuje pomocy ze strony opiekunki podczas wstawania. Trzeba również Panią asekurować podczas chodzenia. Podopieczna miała wylew i jest częściowo inkontynentna. Ma problemy z ciśnieniem. Pani Maria wymaga pomocy podczas pielęgnacji ciała.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem z psem rasy golden retriever, którego trzeba karmić. Dom podopiecznej położony jest przy lesie. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Ubieranie/rozbieranie
- Kąpanie/Prysznic
- Pomoc w dojściu do toalety

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.