Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panią Laura

Wiesbaden

Nasz podopieczny:

Opieki potrzebuje pani Laura, 80 lat, 160cm, 65kg. Seniorka jest osłabiona po zawale i pobycie w szpitalu, potrzebuje wsparcia podczas poruszania się i czasami podczas wstawania, korzysta z rollatora. Mentalnie jest sprawna 100%. Pani posiłki spożywa samodzielnie, nie ma zdanej diety. Pani ma stomie. Do stomii przychodzi Pflegedienst i będzie dalej przychodził w ciągu dnia. Pani Laura raczej będzie się starała być samodzielna i jak najszybciej wrócić do formy.

Do sklepów jest około 10 min na piechotę. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu 100m2, 4 pokoje w budynku wielopiętrowym. Dla opiekunki jest osobny pokój. Jest Internet.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Obowiązki:

  • pomoc przy pielęgnacji ciała, ubierania/rozbierania, prysznic odbywa się na krzesełko prysznicowym,
  • może się zdarzyć, ze podopieczna będzie potrzebować pomocy podczas opróżniania woreczka od Stomii - wtedy trzeba będzie jej pomoc, np w nocy.
  • prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie.

Wymagania:

• minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego, • osoba niepaląca, • prawo jazdy (ale nie jest to warunek konieczny), • dostępność do wyjazdu na min. 2 miesiące.

Oferujemy:

• 1300 euro netto/miesiąc + premie, • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, • darmowy przejazd do i z Niemiec, • opiekę konsultantów na zleceniu, • jedną, czytelną umowę (składki od 4059 zł brutto).