Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panią Hedwig, 1400 euro/miesięcznie

Numer referencyjny: 3/13497/2019/E

Miejsce pracy: Gorxheimertal

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Gorxheimertal
Data wyjazdu: 11.05.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dobry

Opis zlecenia:
Pani Hedwig ur. 1936, 163 cm, 60 kg; pani ma ALS ale jest mobilna, choroba objawia się przez problemy z połykaniem i wymową. Podopieczna mentalnie jest sprawna, ma depresję, nadciśnienie, jest kontynentna. Noce pani przesypia. Pani Hedwig potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu, panią trzeba animować do pomocy przy prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna jest bardzo miła i spokojna.

Warunki mieszkaniowe:
Pani mieszka na I piętrze domu wielorodzinnego, na parterze tego budynku znajduje się mieszkanie dla opiekunki z TV i Internetem.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.