Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panią Giselą, 1350 euro/miesięcznie

Plön

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Plön
Data wyjazdu: 31.07.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: bardzo dobry

Opis zlecenia:
Do opieki 92-letnia pani Gisela. Podopieczna cierpi na demencję. Pani porusza się samodzielnie, wszystkie czynności wykonuje pod nadzorem, na długie spacery jest do dyspozycji wózek. Pani jest inkontynentna - nosi pieluchy. Seniorka potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach oraz w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu z ogrodem, opiekunka ma swój pokój z dostępem do internetu. Na piętrze mieszka córka podopiecznej z psem (Cocker Spaniela).

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Towarzyszenie w wizytach u lekarza

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.