Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panią Eriką z Gottmadingen

Gottmadingen

Nasz podopieczny:

Podpieczna waży 75kg i ma 160cm wzrostu. Porusza się za pomocą chodzika i potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Ma nadciśnienie tętnicze i trzeba pilnować przyjmowania leków.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki/opiekuna należeć będzie przede wszystkim opieka  nad podopiecznym: pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała. Dodatkowo towarzyszenie w wizytach u lekarza oraz prowadzenie domu i przygotowywanie posiłków.

Wymagania:

Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie dobrym ponieważ Pani Erika jest bardzo kontaktowa i lubi rozmowy.

Oferujemy:

Pracę w firmie, która działa z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku w oparciu o jedną, prostą umowę.

Składki do ZUS na poziomie przeciętnej krajowej

Wysokie premie za polecenie opiekuna lub klienta

Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.

Stawka: 1150 euro netto/miesięcznie