Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panią Elinor, 1450 euro/miesięcznie

Numer referencyjny: 2/13012/2019/G

Miejsce pracy: Neustadt in Holstein

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Neustadt in Holstein
Data wyjazdu: 31.08.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dobry

Opis zlecenia:
Do opieki 90-letnia pani Elinor. Podopieczna cierpi na osteoporozę, ma problemy ze słuchem. Seniorka ma depresje. Pani Elinor porusza się przy rollatorze, wstaje sama, ma do dyspozycji wózek. Pani jest mentalnie sprawna. Poza tym podopieczna potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, zmianie wkładek (stolec kontroluje). Może się zdarzyć, że podopieczna będzie potrzebowała pomocy w nocy.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w mieszkaniu 100 m2, dla opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Towarzyszenie w wizytach u lekarza
- Kąpanie/Prysznic
- Obsługa wózka inwalidzkiego
- Zmiana pieluchomajtek
- Czuwanie w nocy
- Pomoc w dojściu do toalety

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.