Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Panem w Niemczech, wymagany bardzo dobry niemiecki, 1510 euro/miesiąc

Frechen

Nasz podopieczny:

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 14 listopada

Opis zlecenia:
Pan Heinrich ma 85 lat Senior choruje na zaburzenia rytmu serca, poza tym cierpi na artrozę i demencję. Podopieczny jest mobilny, porusza się przy rollatorze bądź przy lasce. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, takich jak higiena osobista czy ubieranie.

Warunki mieszkaniowe:
Senior mieszka z żoną (nie wymaga opieki, pomaga przy opiece nad mężem) w domu jednorodzinnym z ogrodem. Opiekun ma zapewniony
osobny pokój z balkonem, łazienka jest wspólna z domownikami. Media: internet, TV w domu, radio. W gospodarstwie dostępny jest rower.

Obowiązki:

- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
- pomoc w higienie,
- pomoc w ubieraniu,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w pracy z osobą starszą, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- stawka 1510 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.