Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad panem Manfredem w Hamburgu

Hamburg

Nasz podopieczny:

Podopieczny, pan Manfred porusza się albo za pomocą chodzika albo za pomocą wózka. W domu chodzi sam potrzebuje tylko małego wsparcia.

W opiece pomaga opiekun środowiskowy.

Pan Manfred mieszka w spokojnej okolicy i pomimo ograniczeń ruchowych lubi przebywać poza domem. Potrzebuje wsparcia i zrozumienia.

Obowiązki:

  • przygotowywanie posiłków
  • robienie zakupów
  • pomoc przy jedzeniu, przy higienie ciała,
  • pomocw ubieraniu/rozbieraniu,
  • zmiana pielucho-majtek.

Wymagania:

  • Opiekun musi być osobą z dobrą znajomością języka niemieckieego
  • Wymagane doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • odprowadzane wysokie składki ZUS,
  • możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
  • zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia

Dobre stawki: do 1700 euro netto