Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad Małżeństwem, 1400.00 euro/miesięcznie

Numer referencyjny: 2/13881/2019/G

Miejsce pracy: Lebach

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Lebach
Data wyjazdu: 25.08.2019
Preferowany czas zlecenia: 2-3 miesiące
Poziom znajomości języka niemieckiego: dostateczny

Opis zlecenia:
66822 Lebach W domu mieszka małżeństwo, ale do opieki jest pani. Podopieczna ma 80 lat, 162 cm, 83 kg. pani cierpi na demencję, nadciśnienie, ma problemy ze wzrokiem, jest kontynentna, jest mobilna, wstaje sama, w nocy nie potrzebuje pomocy, komunikacja jest możliwa, ma problemy z pamięcią. Mąż pani jest jedynie uwzględniony w prowadzeniu gospodarstwa. Opiekunka prowadzi gospodarstwo.

Warunki mieszkaniowe:
Dom, dla opiekunki jest osobne piętro, oddzielna łazienka, jest internet, w tym samym domu mieszka rodzina.

Obowiązki:

- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Kąpanie/Prysznic

Wymagania:

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- wysokie składki ZUS,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.