Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka nad leżącą podopieczną, 1300 euro/miesiąc.

Marburg

Nasz podopieczny:

Pani Sigrid ma 89 lat (165 cm, 57 kg) i jest osobą leżącą. Choruje na cukrzycę i jest inkontynentna. Większość czasu przesypia (nie ma problemu ze snem w ciągu nocy), jest z nią słaby kontakt. Podopieczna jest bardzo osłabiona, po wylewie. Dwa razy dziennie przychodzi do niej pielęgniarka, co drugi dzień – rehabilitant.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka w domu wraz z wnuczką i jej rodziną. Opiekunka ma zapewniony własny pokój i kuchnię. Dostęp do Tv, radio i internetu. W domu jest mały pies, należący do wnuczki (Opiekunka nie zajmuje się nim). Opiekunka ustala swoje przerwy z wnuczką podopiecznej, kilka wieczorów w tygodniu ma wolnych.

Obowiązki:

- utrzymywanie porządku w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie i podopieczną,
- pielęgnacja ciała w łóżku (mycie, kremowanie),
- ubieranie,
- zmiana pielucho – majtek.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w pracy z osobami starszymi, - referencje z poprzednich zleceń (warunek konieczny).

Oferujemy:

- stawka 1300 euro netto/miesiąc, - bezpieczną i legalną pracę w Niemczech, - jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto), - wysokie składki ZUS, - możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.