Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka dla Seniora (70 lat)

Hamburg

Nasz podopieczny:

Pan Karl-Heinz jest po udarze, jest częściowo sparaliżowany i porusza się za pomocą wózka. Poza tym choruje na nadciśnienie tętnicze oraz cukrzycę. Senior mieszka sam na przedmieściach Hamburga w spokojnej, zielonej okolicy.

Obowiązki:

Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze:

  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
  • zmiana pielucho-majtek,
  • gotowość do czuwania w nocy,
  • prowadzenie domu,
  • gotowanie,
  • robienie zakupów (sklepy w niewielkiej odległości od domu podopiecznego).

Wymagania:

Opiekun musi posiadać:

  • dobrą znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane czynne prawo jazdy
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • odprowadzane wysokie składki ZUS,
  • możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
  • zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia

Dobre stawki: do 1200 euro netto