Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Opieka dla pani Niny z Münster (nr ref. 5552)

Münster

Nasz podopieczny:

Poszukujemy opiekunki/opiekuna dla pani Nina, która mieszka w miejscowości Münster.
Podopieczna cierpi na cukrzycę i osteoporozę. Pani Nina porusza się przy pomocy rolatora oraz na wózku inwalidzkim. Podopieczna kładzie się spać około 23 w nocy i przesypia całą noc. Pani Nina studiowała historię sztuki, chętnie chodzi do kina i muzeum.

Obowiązki:

Do obowiązków należeć będzie:

  • opieka nad Podopieczną (pomoc przy myciu, ubieraniu/rozbieraniu,
  • kremowanie i higiena ciała, pomoc podczas czynności pielęgnacyjnych) ,
  • prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, pranie, prasowanie, chodzenie na zakupy),
  • wspólne spędzanie z Podopieczną czasu, granie w gry towarzyskie.

Wymagania:

Znajomość języka na poziomie bardzo dobrym

Doświadczenie w pracy z osobami starszymi

Zaangażowanie i empatia

Brak nałogów

Oferujemy:

Opłacone składki ZUS od przeciętnej krajowej

Zorganizowany przejazd do i ze zlecenia

Jedną, czytelną umowę

Stała opieka konsultantów podczas zlecenia

Wynagrodzenie miesięczne: 1300 euro netto