Oferty pracy - opiekunka osób starszych

top grafika

Małżeństwo do opieki, Niemcy, 1500 euro

Essen

Nasz podopieczny:

Poszukujemy Opiekuna/Opiekunki dla małżeństwa: Pani Anna-Maria i Pan Gernot. Podopieczna posiada PFST.II,przychodzi do podopiecznych pflegedienst,podopieczna jest osłabiona,istnieje ryzyko upadku podczas poruszania, nosi okulary, jest osobą mobilną,wspomaga się rollatorem. Podopieczny jest zdrowy psychicznie, porusza się za pomocą rollatora. Seniorzy mieszkają w domu z ogrodem, 4 pokoje, 110m2. Brak zwierząt.

Warunki mieszkalne na zleceniu: Opiekun/ka ma do dyspozycji własny pokój z TV.

Obowiązki:

Do obowiązków należy:

- robienie zakupów (do sklepu jest 10 min),

-  podopieczny potrzebuje asekuracji podczas wstawania/wchodzenia po schodach (na miejscu zlecenia dostępny jest rollator,krzesełko nocne),

- pomoc w higienie, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu,

-  prowadzenie gospodarstwa domowego.

Wymagania:

Oczekujemy: - min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - opiekunka niepaląca (warunek konieczny), - mile widziane prawo jazdy, - doświadczenie w opiece nad małżeństwem

Oferujemy:

Pracę w firmie, która działa z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku w oparciu o jedną, prostą umowę. Składki do ZUS na poziomie nawet przeciętnej krajowej Wysokie premie za polecenie opiekuna lub klienta Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony. Stawka: 1500 euro netto/miesięcznie